שרבוט לשבת

עבר עלי שבוע מתיש במיוחד (לא שאני מתלונן, כי זה היה השבוע הכי פרודוקטיבי שהיה לי מאז שהפכתי לעצמאי), אז החלטתי לבלות את שבת בצהריים במפגש רישום של קבוצת Urban sketchers בפארק הירקון. הרעיון של הקבוצה פשוט: פעם בחודש נפגשים במקום מוגדר, רושמים מהתבוננות באיזה טכניקה שרוצים במשך שלוש שעות, מציגים את התוצאות ולאחר מכן מפרסמים אותן באינטרנט עם הסיפורים מאחורי הרישומים. פעם הייתי מצטרף באופן קבוע למפגשים האלה, אבל לא הייתי באחד כבר יותר משנה. עכשיו כשחזרתי לצייר באופן ידני החלטתי שזאת תהיה הזדמנות טובה להצטרף מחדש.

כבר בדרך למקום המפגש החלטתי לעצור לכמה דקות ולתעד את הנוף.

urban01-Birds

 

לבסוף הגעתי אל מה שנראה לי כמו מקום המפגש (מתחת לגשר שליד גינת הכלבים בפארק) אבל לא מצאתי שם אף אחד למעט שתי נשים שעמדו עם חכות וניסו לדוג. הן לא הבינו מה אני רוצה מהן או עברית באופן כללי אבל הסכימו שאני אצייר אותן תוך כדי.

urban02-fisherwomen

בסוף מצאתי את כולם במרחק של שתי דקות הליכה מאיפה שהמתנתי חצי שעה, אז הראיתי שאני קיים והמשכתי משם לנמל ת"א לנסות לרשום אנשים בלי שישימו לב. כמעט כל הרישומים האלה יצאו לא משהו בכלל, הנה אחד שיצא סביר:

urban03=woman

 

 

כדי למזער את הכישלון הלכתי לקנות קפה קר וספר, שני דברים שתמיד מעודדים אותי. קיבלתי גם כרטיס גירוד שזיכו אותי ב-DVD חינם של 'שודדי הקאריביים' שאין לי יותר מדי מה לעשות איתו, אבל היי, זה בחינם!

אחר כך חזרתי למקום המפגש המקורי, שם רוב האנשים התאספו לפיקניק תוך כדי רישום או סתם קריאת ספר:urban04-reader

urban05-nathan

לקראת הסוף עוד הצלחתי לעשות רישום אחד זריז של הפיקניק הלא קשור שהיה לידנו:urban06-picnic

 

בשבוע הבא תהיה סדנת רישום אורבני של Ea Ejersbo (אחת ממקימות הקבוצה הבינלאומית, שבאה מדנמרק לביקור בארץ ואין לי מושג איך לכתוב את השם שלה בעברית) ומרינה גרצ'אניק, שהקימה את הקבוצה הישראלית. אם מעניין אתכם להשתתף, אתם מוזמנים להירשם פה (קחו בחשבון שמספר המשתתפים מוגבל מאוד וצריך לאשר הגעה באימייל בנוסף לאירוע).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>